info@skelin-mont.com +385 22 772 350

   Kontaktirajte nas

contact-icon-comment

Trebate ponudu sa cijenama? Obratite nam se s povjerenjem!

Proizvodni pogon:

PODI, Šibenik

  • Gorička 18, 22000 Šibenik
  • +385 22 772 350
  • +385 98 167 49 20
  • +385 22 772 351
  • info@skelin-mont.com
SKELIN-MONT-Logo

Izložbeni saloni:

Izložbeni salon – Šibenik

  • Stjepana Radića 52, 22000 Šibenik – Saša Kokot
  • +385 22 330 826
  • +385 22 330 826
  • +385 99 265 91 12
  • sasa@skelin-mont.com

  • Stjepana Radića 52, 22000 Šibenik –
    Gordan Milovac

  • +385 22 330 826
  • +385 22 330 826
  • +385 99 264 5444
  • gordan.milovac@skelin-mont.com

Izložbeni salon – Vodice

  • Prve Primorske čete 64A, 22211 Vodice-
    Mate Franin
  • +385 22 440 232
  • +385 22 440 232
  • +385 99 807 66 05
  • mate@skelin-mont.com

Izložbeni salon – Split

  • Velebitska 66, 21000 Split –
    Goran Vidović
  • +385 21 537 076
  • +385 21 537 076
  • +385 99 814 60 88
  • goran@skelin-mont.com

  • Velebitska 66, 21000 Split –
    Nikša Rajčić
  • +385 21 537 076
  • +385 21 537 076
  • +385 99 264 5446
  • niksa@skelin-mont.com

DIREKTOR

Ivica Skelin
+385 98 167 49 20
ivica@skelin-mont.com

Računovodstvo

Željka Skelin
+385 98 996 98 36
info@skelin-mont.com

Tehnolog

Tomislav Kuvač
+385 99 859 98 26
tomislav@skelin-mont.com

Voditelj radione

Ante Spahija 
+385 99 570 03 08

Skladište

Luka Franić
+385 99 732 96 81
luka@skelin-mont.com